Na narty na Witów SKI

Stacja narciarska WITÓW SKI to najbardziej znany i lubiany wyciąg w Witowie. Na amatorów szusowania czeka tutaj mniejszy orczykowy wyciąg narciarski oraz kolej krzesełkowa ze stokiem o długości ok. 1 km.

Wyciąg narciarski i nie tylko…

Wybierając się na narty do Witowa, śmiało można przeznaczyć na to cały dzień – na miejscu czekają na nas dwie restauracje a także regionalne stoiska z przekąskami i pamiątkami. Jeśli planujecie wypożyczenie sprzętu narciarskiego to także wszystko załatwicie na miejscu. Wyciąg w Witowie dysponuje wypożyczalnią nart i wszelkim niezbędnym wyposażeniem. Ci natomiast, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem mogą skorzystać z usług Instruktorów narciarskich. Witów SKI dysponuje bowiem własną szkołą narciarską.

Szybko i wygodnie!

Niektórzy z naszych Gości widzą stację narciarską Witów SKI z okien swoich pokoi – tak, to bardzo blisko! Na narty możecie się wybrać nawet pieszo – z Villi TATRIA na Witów SKI dotrzecie w 5 minut. Jeśli wolicie jechać samochodem, wystarczy minutka! 🙂

Aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych

Ferie zimowe spędzone w górach to zawsze moc atrakcji i dużo aktywnych zajęć na śniegu. Zarezerwowaliście już swój pobyt na ferie? Jeśli Noclegi blisko WITÓW SKI to coś czego szukasz, polecamy naszą ofertę: FERIE ZIMOWE.