Termy Chochołowskie noclegi i relaks

Baseny termalne bardzo zyskały na popularności w ostatnich latach. Na Podhalu znajduje się wiele tego typu obiektów. Chcąc zregenerować siły na termach, warto wziąć pod uwagę Chochołowskie Termy – największe i najnowsze. Spędzanie wolnego czasu na termach nierzadko jest głównym celem przyjazdu turystów weekendowych – nic dziwnego, termy to świetny sposób na relaks rodzinny, w parze czy z przyjaciółmi.

Od nas na termy do Chochołowa tylko 3 km – 5 min jazdy samochodem.

W Chochołowskich Termach znajduje się wiele basenów i atrakcji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku, dzięki czemu są opcją na spędzenie wolnego czasu o każdej porze roku – w pogodę i niepogodę. Latem, w przerwach od wodnych szaleństw możemy wygrzewać się w słońcu na leżakach. A wypłynięcie basenem na zewnątrz, kiedy wokół zalega śnieg i mróz szczypie w nos a nam jest gorąco w wodzie to super doświadczenie.

Dzieci mogą bawić się bezpiecznie w brodzikach i małych basenikach. Ceniącym dreszczyk adrenaliny polecamy z kolei zjeżdżalnie.

Termy Chochołowskie to nie lada gratka również dla wielbicieli saunowania. W chochołowskim saunarium seanse naparzania prowadzone są przez utytuowanych saunamistrzów. Ponadto cyklicznie organizowane są noce saunowe z tematem przewodnim i cateringiem – polecamy.

Można tutaj korzystać również z kąpieli borowinowych, z których wartościami leczniczymi zdecydowanie warto się zapoznać.

W obiekcie funkcjonuje również siłownia, SPA i restauracja. Znajduje się tutaj również sklepik Chochołowskie Różności, do którego warto zajrzeć oraz sklep z odzieżą sportową – super, jeśli zapomniałeś stroju lub zaplanowałeś wizytę na termach spontanicznie.

W samym budynku Chochołowskich Term znajduje się wiele odniesień do tradycji Podhala, część elementów wykonanych jest z drewna, warto zwrócić na to uwagę.

Ostatnie, lecz  nie mniej ważne

Masz u nas zarezerwowany nocleg? Goście Villi TATRIA otrzymują od Gospodarzy kupony promocyjne – 10% RABAT na Termy Chochołowskie.

Interesują Cię Noclegi blisko Term Chochołowskich? Sprawdź aktualną ofertę Villi TATRIA: OFERTA