FERIE 2025

Ferie zimowe w Witowie blisko Term Chochołowskich
i stacji narciarskiej Witów SKI

Ferie zimowe to idealny okres na urlop w Tatrach, gdzie zima dopisuje ilością śniegu i nie tylko. Zimowy odpoczynek w Witowie to gwarancja udanego urlopu, pełnego atrakcji dla całej Rodziny!

termy-chochołowskie-noclegi

FERIE 2025

Mroźna, słoneczna i piękna – prawdziwa zima w Tatrach

Noclegi Witów, Chochołów

1 noc GRATIS!

Zarezerwuj pobyt na 6 nocy a kolejną otrzymasz GRATIS!
80 zł osoba / doba
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: -20% RABAT
  • Dostępne także pokoje z aneksem
hit !

-10% RABAT

Zarezerwuj pobyt na min. 5 nocy a otrzymasz -10% RABAT!
80 zł osoba / doba
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: -20% RABAT
  • Dostępne także pokoje z aneksem

Zapraszamy do dokonania rezerwacji – ilość miejsc objętych promocją ograniczona.

Promocje nie łączą się.

Ferie w Witowie blisko wyciągu Witów SKI

Villa TATRIA znajduje się dosłownie 5 min pieszo od stacji narciarskiej Witów SKI. Witów SKI to znana i lubiana stacja narciarska na Podhalu, którą cenią sobie zarówno amatorzy jak i profesjonalni narciarze i snowboardziści. Na odwiedzających czeka ok. 1 km stoku z wyciągiem krzesełkowym oraz mniejszy wyciąg orczykowy – idealny dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w narciarstwie. Co roku budowany jest także Snow Park – idealna opcja dla amatorów mocnych wrażeń.

2 km od nas znajduje się także wyciąg UBOC – choć mniejszy, Turyści bardzo go lubią.

Ok. 7 km od Villi TATRIA znajduje się także położony na skraju lasu wyciąg Polana Biały Potok.

Szusując w ferie w Witowie możemy liczyć na moc atrakcji i 100% komfortu. Każdy z wyciągów dysponuje własną wypożyczalnią oraz szkółką narciarską. Kto wie, może podczas ferii w Witowie rozpoczniemy nową przygodę życia zwaną narciarstwem? Polecamy!

Ferie zimowe blisko Term Chochołowskich

Mroźna i piękna zima to także doskonała okazja by zrelaksować się w wodach termalnych. Nasza Villa TATRIA znajduje się 5 min samochodem od największych basenów termalnych na Podhalu, czyli Term Chochołowskich. Zimą także można tutaj skorzystać z zewnętrznych basenów – kąpiel w takich warunkach to wspaniałe doświadczenie. Rezerwując więc noclegi na Ferie w Witowie, Chochołowie zdecydowanie zarezerwujcie trochę czasu na relaks w wodzie!

Magiczny kulig w Dolinie Chochołowskiej

No cóż! Kto nie marzy o kuligu jak z bajki? A takiego doświadczą Państwo tylko w Dolinie Chochołowskiej – blisko natury, z dala od samochodów. A na zakończenie – zabawa z kapelą góralską przy ognisku! Warto pamiętać o tej atrakcji, kiedy będą Państwo rezerwować swój nocleg w Witowie na ferie zimowe. Z Villi TATRIA do Doliny Chochołowskiej tylko kilka minut samochodem. Wiele organizatorów oferuje także transfery w cenie kuligu.

Dla Gości Villi TATRIA

-10% RABAT

Termy Chochołowskie

termy-chochołowskie-noclegi