Święta Bożego Narodzenia 2024

Magiczne Święta Bożego Narodzenia w Tatrach - prawdziwa zima i tradycje

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku. Zapraszamy Was do Witowa, gdzie jest to czas pełen bliskości i radości a góralskie tradycje podkreślają uroczysty charakter Świąt. Urlop w okresie Świąt Bożego Narodzenia w Witowie to także świetna okazja by cieszyć się zimowymi rozrywkami i atrakcjami.

Villa Tatria i Chochołowsie Termy

Święta Bożego Narodzenia 2024

Tradycje, rodzinna atmosfera i wspaniała zima

Noclegi Witów, Chochołów

5 nocy

w okresie Świąt Bożego Narodzenia
500 zł osoba / pobyt 5 nocy
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 70 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem

6 nocy

w okresie Świąt Bożego Narodzenia
600 zł osoba / pobyt 6 nocy
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 70 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem
hit !

7 nocy

w okresie Świąt Bożego Narodzenia
700 zł osoba / pobyt 7 nocy
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 70 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem

Zapraszamy do dokonania rezerwacji – ilość miejsc objętych promocją ograniczona.

Promocje nie łączą się.

Święta w Witowie a Kolacja Wigilijna

Wigilijny wieczór to pełen radości czas spędzony z najbliższymi. Nasi Goście mają do dyspozycji jadalnię z kominkiem, gdzie mogą spotkać się przy wspólnym stole i spożyć kolację wigilijną a później spędzić miły wieczór. 

Niektórzy z wypoczywających u nas Gości lubią sami przygotowywać kolację wigilijną, inni przywożą ją z domu a jeszcze inni w 100% oddają się wypoczynkowi i zamawiają kolację wigilijną w formie cateringu. Jest to także świetna opcja by mieć na stole wiele dań – każdego po trochu. Co roku, wiele lokalnych restauracji oferuje taką usługę. Witów – catering na kolację wiglijną, zdecydowanie polecamy!

Witów PASTERKA - gdzie się wybrać?

Naszym, wypoczywającym w Święta Bożego Narodzenia, Gościom w Witowie zawsze marzy się uczestnictwo w tradycyjnej, góralskiej pasterce. 1 km od Villi TATRIA znajduje się klimatyczny, góralski, drewniany Kościółek, gdzie o północy odbywa się pasterka z góralską oprawą.

Jeśli marzycie o jeszcze bardziej wyjątkowym przeżyciu, polecamy Wam pasterkę w Dolinie Chochołowskiej! W tamtejszej kaplicy także odbywa się wyjątkowa msza święta o północy. Tutaj po zostawieniu samochodu czeka nas spacer nocą, więc należy zadbać o odpowiedni ubiór. Pasterka w Dolinie Chochołowskiej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Świąteczne szusowanie na Witów SKI

Goście wypoczywający w Witowie w okresie Świąt Bożego Narodzenia mają do swojej dyspozycji aż 3 wyciągi narciarskie:

– Stacja narciarska Witów SKI – z Villi TATRIA na Witów SKI mają Państwo dosłownie 5 minut drogi pieszo. Jest to największy wyciąg w Witowie z krzesełkami oraz orczykiem

– Wyciąg UBOC – 5 min samochodem od Villi TATRIA. 

– Wyciąg Polana Biały Potok – 10 min samochodem od Villi TATRIA, tuż obok Doliny Kościeliskiej

Na każdym z wyciągów znajdziecie także wypożyczalnię, szkółkę narciarstwa oraz strefę gastronomiczną.

Świąteczny relaks w gorących wodach

Urlop w okresie Świąt Bożego Narodzenia to zawsze pragnienie relaksu. Nasi Goście często spędzają czas na Termach Chochołowskich, które położone są zaledwie 5 min jazdy samochodem od nas. Na termach czeka wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zimą czynne są także baseny zewnętrzne – takie kąpiele, gdy w wodzie gorąco a w nos zimno to prawdziwa przygoda! Polecamy!

Kulig świąteczny w Dolinie Chochołowskiej

Jak kulig to tylko w Dolinie Chochołowskiej – z dala od samochodów. Blisko natury, magicznie, klimatycznie i z pochodniami. To po prostu kulig jak z bajki. Warto rozważyć taką atrakcję, szczególnie podczas swojego pobytu świątecznego. Kuligi w Dolinie Chochołowskiej organizowane są kompleksowo – z transferami oraz biesiadą przy ognisku z kapelą góralską.

Dla Gości Villi TATRIA

-10% RABAT

Termy Chochołowskie

termy-chochołowskie-noclegi