SYLWESTER 2023 / 2024

Sylwester? Tylko w Tatrach!

Jedyna taka mieszanka w Polsce – mróz i gorąca atmosfera sylwestrowej nocy! Zapraszamy do Witowa – noclegi blisko Zakopanego i Term Chochołowskich!

Sylwester 2023/24

Dobry skok w Nowy Rok!

Noclegi Witów, Chochołów

5 nocy

w okresie Sylwestrowym
750 zł osoba / pobyt na 5 nocy
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 120 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem
hit !

6 nocy

w okresie Sylwestrowym
900 zł osoba / pobyt na 6 nocy
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 120 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem

7 nocy

w okresie Sylwestrowym
1050 zł osoba / pobyt na 7 nocy
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 120 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem

Zapraszamy do dokonania rezerwacji – ilość miejsc objętych promocją ograniczona.

Promocje nie łączą się.

Imprezy Sylwestrowe w Witowie i Chochołowie

Zarówno dla mieszkańców jak i tłumnie w okresie Sylwestrowym odwiedzających Witów Turystów, organizowanych jest wiele imprez. To, na którą się zdecydujesz zależy tylko od Twoich preferencji – wolisz spokojne „góralskie posiady” a może huczną imprezę? Turyści rezerwujący noclegi w Witowie na Sylwestra najczęściej wybierają:

– Restauracja Witowianka – 5 min spacerem od Villi TATRIA. Co roku organizowana jest tutaj impreza sylwestrowa z tańcami i jedzeniem.

– Termy Chochołowskie – Sylwester na Termach Chochołowskich to co roku huczne wydarzenie! Termy organizują zazwyczaj trzy, całkowicie różne, imprezy jednocześnie – jest impreza sylwestrowa w basenach, na saunach oraz w Restauracji.

Warto także wspomnieć, że większość restauracji w okolicy także organizuje Sylwestra, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

A przecież… jest jeszcze najgorętsza impreza w Polsce! 15 min z Villi TATRIA i są Państwo w Zakopanem!

Sylwester w Witowie blisko Zakopanego

Do Zakopanego dojadą Państwo szybko samochodem, choć w okresie Sylwestrowym polecamy jednak korzystać z usług busów i taksówek. Od kilku lat w Zakopanem odbywa się największa impreza sylwestrowa w Polsce, czyli Sylwester z Dwójką, na którym możemy posłuchać występów największych gwiazd – zarówno z Polski jak i z zagranicy. 

Sylwestrowe szaleństwo w Witowie blisko wyciągu Witów SKI

Sylwestrowa noc to jedno, ale przecież mamy jeszcze kilka dni urlopu! Dla tych, co kochają szaleć na stoku lub dopiero pragną zacząć swoją przygodę z nartami czy snowboardem mamy super wiadomość! 5 min pieszo z Villi TATRIA i jesteśmy na Witów SKI. Stacja narciarska, na której czeka kilometrowy stok z wyciągiem krzesełkowym i mniejszy wyciąg orczykowy – idealny dla dzieci. 

Tylko trochę dalej znajduje się kolejny wyciąg, czyli UBOC. Choć mniejszy, orczykowy to także chętnie odwiedzany przez narciarzy.

Polecamy także wyciąg Polana Biały Potok – ok. 7 km od nas. Położony na skraju lasu, tuż obok doliny Kościeliskiej.

Sylwestrowi narciarze na każdym z wyciągów znajdą także szkółkę narciarstwa oraz wypożyczalnię sprzętu narciarskiego.

Termy Chochołowskie - relaks czy odrobina szaleństwa?

Oj tak! Podczas sylwestrowego pobytu zdecydowanie warto wybrać się na Termy w Chochołowie, gdzie czeka mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zimą czynne są także zewnętrzne baseny, taka gorąca kąpiel gdy na zewnątrz mróz to wspaniała przygoda! Z Villi TATRIA do Term w Chochołowie dojadą Państwo w 5 min.

Sylwestrowy kulig w Dolinie Chochołowskiej​

Godzinny kulig konny z pochodniami w jednej z najpiękniejszych dolin – blisko natury, po prostu magicznie! A po kuligu… biesiada przy ognisku z kapelą góralską i jedzeniem! Rezerwując noclegi w Witowie na Sylwestra warto zarezerwować taką atrakcję!

Dla Gości Villi TATRIA

-10% RABAT

Termy Chochołowskie

termy-chochołowskie-noclegi