WAKACJE 2024

Noclegi na wakacje w Witowie blisko Term Chochołowskich

Tatry to wspaniałe miejsce na rodzinne, pełne przygód wakacje, z których zadowoleni będą zarówno dorośli jak i dzieci! Niezależnie czy stawiacie na aktywny wypoczynek i wakacyjne wędrówki po górach czy może odpoczynek i relaks – w wakacje atrakcji w samym Witowie jak i w pobliżu, nie brakuje!

wakacje chochołów

WAKACJE 2024

Sielskie, pełne wakacyjnych przygód lato w Tatrach

Noclegi Witów, Chochołów

1 noc GRATIS!

Zarezerwuj pobyt na 6 nocy a kolejną otrzymasz GRATIS!
80 zł osoba / doba
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 60 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem
hit !

-10% RABAT

Zarezerwuj pobyt na min. 5 nocy a otrzymasz -10% RABAT!
80 zł osoba / doba
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 60 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem

Zapraszamy do dokonania rezerwacji – ilość miejsc objętych promocją ograniczona.

Promocje nie łączą się.

Noclegi w Witowie - wakacyjne wędrówki po szlakach

Wielu Turystów w okresie wakacyjnym wybiera swoje miejsca noclegowe w Witowie ze względu na bardzo dogodną lokalizację. W kilka minut samochodem z Witowa dostaniemy się do Doliny Chochołowskiej, która szczególnie lubiana jest w wakacje przez rodziny z małymi dziećmi – łatwo dostępna, przyjemna trasa. Minutę jazdy dalej jest także Dolina Kościeliska – uważana za jedną z najpiękniejszych w Tatrach. Na wyciągnięcie ręki więc mamy całe Tatry Zachodnie i Drogę pod Reglami, która łączy wiele szlaków. Jeśli jednak w zaplanowanych wakacyjnych wędrówkach macie inne szlaki, wszędzie z Witowa dostaniecie się wygodnie busami.  A może Tatry po słowackiej stronie? Kilka km od nas znajduje się przejście graniczne na Słowację – polecamy szczególnie Słowacki Raj czy Spacer w koronach drzew jako atrakcję dla dzieci.

Wakacje w Witowie blisko term

Upalne, słoneczne lato to idealny czas na zabawę, radość i ochłodę w basenach termalnych! Z Villi TATRIA do Term Chochołowskich dostaną się Państwo samochodem w 5 minut – są to największe termy na Podhalu. Rezerwując noclegi na wakacje w Witowie, zdecydowanie warto zarezerwować czas na wizytę w Chochołowskich Termach. Czekają tam na Państwa wewnętrzne i zewnętrzne baseny, mnóstwo zjeżdżalni, atrakcje specjalnie dla dzieci, saunarium, SPA, siłownia i wiele więcej. A w okresie wakacyjnym dla Turystów spędzających urlop w Witowie lub Chochołowie czekają także dodatkowe imprezy na basenach.

Dla Gości Villi TATRIA

-10% RABAT

Termy Chochołowskie

termy-chochołowskie-noclegi