Święta Wielkanocne 2025

Wiosenny wypoczynek w Witowie z najbliższymi

Gdzie Wielkanoc jest najbardziej radosna? Gdzie wypoczniemy i odnowimy rodzinne więzi? Gdzie Wielkanoc spędza się w wyjątkowej aurze tradycji, folkloru i wiary? To Podhale – zarezerwuj swój nocleg w Tatrach już teraz, by przeżyć ten wyjątkowy czas razem z góralami!

Noclegi Chochołów Wielkanoc 2019 - Chochołowskie Termy

WIELKANOC 2025

Tradycyjne, góralskie Święta Wielkanocne

Noclegi Witów, Chochołów

4 noce

Noclegi w Witowie blisko term w Chochołowie na Wielkanoc
400 zł osoba / pobyt
  • Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicem GRATIS
  • Dzieci 4 - 14 lat: 70 zł / doba
  • Dostępne także pokoje z aneksem
hit !

Zapraszamy do dokonania rezerwacji – ilość miejsc objętych promocją ograniczona.

Promocje nie łączą się.

Święta Wielkanocne w górach

Nie zapomnij o dodatkowych atrakcjach! Rezerwując noclegi w okresie Świąt Wielkanocnych w Witowie, czeka na Ciebie wiele możliwości.

Dwie minuty jazdy samochodem i już jesteś w Chochołowie. Chochołów to żywy skansen. Cała wieś jest niezwykle urokliwa – zwraca uwagę turystów, nawet, gdy jesteśmy tutaj tylko przejazdem. Drewniane, tradycyjne, góralskie chaty – odwiedziny w Chochołowie to super pomysł na dodatkową atrakcję podczas swojego wielkanocnego pobytu w górach.

Czym charakteryzuje się Wielkanoc w góralskim wydaniu?

Święta Wielkanocne w góralskim wydaniu

Podczas rezerwowania swoich noclegów wielkanocnych w Witowie, warto pomyśleć o zaplanowaniu świątecznych dni i dodatkowych atrakcjach.

Nocując w Witowie, zdecydowanie warto wybrać się na spacer do Doliny Chochołowskiej – uważana jest ona za jedną z najpiękniejszych, tatrzańskich dolin. Ukochał sobie ją również Św. Jan Paweł II. Wszystkim turystom odwiedzającym Witów, Chochołów czy Zakopane znana jest z przepięknych, krokusowych dywanów na wiosnę. Podejście jest bardzo łatwe i nie sprawi trudności nawet osobom ze słabą kondycją fizyczną. Polecana jest również rodzinom z dziećmi.

Jeśli zdecydowaliście już, by Święta Wielkanocne spędzić w Witowie, z pewnością będziecie również szukali idealnego Kościółka by poświęcić pokarmy i wziąć udział w mszy z góralską oprawą. Zdecydowanie polecamy Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie.

Jeśli szukacie dodatkowej atrakcji, do święcenia pokarmów w sobotę można udać się konno – dorożkami. Podczas rezerwacji noclegów, zapytajcie Gospodarzy o kontakt do jednego z zaprzyjaźnionych fiakrów.

Wielkanocny urlop, czyli... dużo relaksu!

Wielkanoc to czas spędzony z najbliższymi, odpoczynek i relaks – dla ciała i dla ducha. Dlatego spędzając Wielkanoc w Witowie, pamiętajcie, że do Term Chochołowskich z Villi TATRIA dojedziecie w 5 minut. W Chochołowskich Termach czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to największy obiekt termalny na Podhalu – baseny, zjeżdżalnie, saunarium, SPA, kąpiele zdrowotne i wiele więcej!

Dla Gości Villi TATRIA

-10% RABAT

Termy Chochołowskie

termy-chochołowskie-noclegi